ŞİRKET PROFİLİ

1997’de Haluk İDER tarafından, 180 m2lik bir imalat atölyesi olarak kurulan Atia, 2009 yılında 600 m2 lik bir alana geçtikten sonra, 2014 yılında; içerisinde ahşap atölyesi, cila atölyesi, proje ofisi ve CNC işlem merkezi barındıran 2500 m2lik bir alana sahip olmuştur.

Atia mekânı doğru biçimde kullanan, karakterli ve ergonomik yaşam alanlarında bulunmak isteyen herkesin, yaşam kalitesini ve konforunu öne çıkartan mekanlar sunar. Projelerinde uygulama kalitesiyle ve detaylara getirdiği yenilikçi ve farklı çözümlemeleriyle öne çıkan ATİA AHŞAP, bünyesinde barındırdığı iç mimarlar ve teknik ekiple iç mimarlık, proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Atia, yaşam alanlarını yeniden tanımlarken; kullanılan malzemelerin uluslararası standartlara uygun, geri dönüştürülebilen ve çevre dostu olmasına dikkat etmektedir. Bu hassasiyeti hem doğaya hem de geleceğe yatırım amacıyla diktiği fidanlarla sürdürürken, sosyal sorumluluğunu da yerine getirmektedir

Arkasında 36 yıllık bir deneyim ve birikim bulunduran ATİA markası, üretime işin temelinden başlayıp, bugünkü kalite çizgisine ulaşmıştır. Geride kalan 40 yıla yakın zamanda, müşteriler ile kurulan ikili iletişimin ve samimiyetin gerektirdiği sorumluluğu layığıyla üstlenmiş ve günümüze kadar taşımıştır.

Takım

Takım Arkadaşlarımız

Aramak istediğiniz ürünü yazınız